Free ebooks

Free ebooks

Link: http://helion.pl/

 

Search ebooks:

PROMOCJA!

Twoja wyszukiwarka

Dzisiaj tom I „Praw sukcesu” do pobrania za darmo!

Dzisiaj poznasz pierwsze z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. Złote Myśli mają przyjemność zaprezentować pierwsze polskie tłumaczenie napisanych w 1928 roku ponadczasowych i sławnych na całym świecie „Praw Sukcesu” Napoleona Hilla, które z uwagi na obszerność (grubo ponad 1000 stron) zostały podzielone na 8 publikacji, a każda z nich zawiera po dwa kolejne prawa. Dzisiaj masz okazję poznać 2 pierwsze z nich.

Te Prawa stanowią podstawę, od której wychodzą praktycznie wszyscy współcześni mówcy motywacyjni, doradcy zmiany osobistej, specjaliści od psychologii sukcesu. Cytaty z Napoleona Hilla można przeczyta praktycznie wszędzie, a powołują się na niego między innymi Anthony Robbins, Brian Tracy czy Joe Vitale. To, o czym pisze Napoleon Hill, zostało także wykorzystane w filmie i książce „Sekret”, która w Polsce także nie schodzi z list bestsellerów.


Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmienią życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

„Prawa sukcesu” tom Ipobierz ebooka za darmo

Nowości ebooków, free ebooks:

Pobierz za darmo kolejne ebooki – nowości:

Książki audio

 

PROMOCJA!

PROMOCJA 15 SZKOLEŃ ONLINE!

1 Bogać się, kiedy śpisz
2 Sztuka wzbogacania się
3 Odrodzenie Feniksa
4 Mowa Ciała a Sukces
5 Już nie będę taki szybki
6 Angielskie słówka
7 GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
8 Tajemnice największych uwodzicieli
9 Seksualny klucz do kobiecych emocji
10 Mężczyzna od A do Z

ogłoszenie biznesowe

Incoming search terms:

  • madre bogate dziecko pdf do pobrania
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 E-5JJVccCzXYfQXuIicbwXvPHw9t2nEHgOgreMZIJ192a4FnPfln6DJVpr59OuZN 384310b3dd089124bec3222973b6b35e28c6eac3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme